Veja yra vienas iš pagrindinių kraštovaizdžio elementų . Sunku įsivaizduoti sklypą be vejos, taip pat kaip butą be grindų. Landšafto dizaine veja traktuojama kaip pamatas, fonas,įspūdingai pabrėžiantis sodo grožį. Taip pat veja gerina mikroklimatą (aplinkoje sumažėja dulkių) bei absorbuoja triukšmą ir vibraciją. Gera veja - tai puošmena ir pasididžiavimas bet kokio sklypo.


Kokį žolių mišinį pasirinkti?
Vejos žolių mišinio pasirinkimas priklauso nuo naudojimo paskirties,  vietos kur bus veja ir kiek laiko arba lėšų galėsite skirti jos priežiūrai. Teoriškai, galima sėti veją tik iš vienos rūšies žolės. Tačiau praktikoje, veja sudaryta iš įvairių  žolių veislių yra geresnė. Tinkamai parinkus tam tikrų žolių sėklas  gaunama konkreti velenos savybė. Skirtingai nei JAV, Europos Sąjungoje, taip pat ir Lietuvoje, nėra standartinės žolių mišinių charakteristikos, todėl nėra vienareikšmiškos klasifikacijos, tad kiekvienas gamintojas naudoja savo. Todėl renkantis mišinį verta žinoti dažniausiai naudojamų žolių rūšių savybes ir patikrinti jo sudėtį, ar mišinys apibūdinamas kaip "sporto" iš tiesų toks yra. Ant pakuočių visada yra nurodytas procentinis žolių sėklų kiekis mišinyje, tad galima palyginti įvairių gamintojų to paties pavadinimo mišinius tarpusavyje ir pasirinkti geriausią. Paprastai žolių mišinių siūlomų rinkoje pavadinimai aiškiai apibrėžia jų paskirtį. Prekyboje esamus mišinius galima paskirstyti į tris grupes – dekoratyvinės, sporto ir specialios paskirties.
Dekoratyvinėms vejoms įrengti galima naudoti mišinius:

GOLFMASTER - Išskirtinis ir prabangus mišinys teritorijoms prie namų, reprezentacinėms vietoms ir golfo aikštynams apželdinti. Mišinio sudėtyje esančios žolių rūšys išsiskiria lėtu augimu, dekoratyvumu, ilgaamžiškumu. Pasėję šį mišinį pajusite, ką reiškia aukščiausios kokybės veja! Labai tanki, nereikia dažnai pjauti. Patrauklios tamsiai žalios spalvos.

ORNAMENTAL - Universalios paskirties kokybiškas mišinys, sudarytas iš smulkialapių žolių rūšių, suformuojančių tankų ir žemą kilimą. Veja puikiai auga saulėtose vietose ir pavėsyje. Išmindyti plotai ar pažeista velėna greitai atsinaujina.

ROBUSTICA - Universalios paskirties mišinys. Gerai auga saulėtose vietose ir pavėsyje. Skirtas dideliems plotams apželdinti, nereikia ypatingos priežiūros.

PARK - Mišinys parkams, sodams, ūksmingoms vietoms apželdinti. Nereikia gausiai tręšti, laistyti ir dažnai pjauti, todėl puikiai išlaikoma ekologinė pusiausvyra.

LILIPUT - Lėčiausiai augantis vienas dekoratyviausių vejinių sėklų mišinių. Sudarytas iš smulkialapių žolių, suformuojančių tankų ir žemą kilimą. Šiuo mišiniu apsėtos vejos pjaunamos 2 kartus rečiau nei kitais mišiniais apsėtos vejos.

ECO LAWN - Universalios paskirties mišinys su baltaisiais dobilais. Išskirtinis mišinys - puikus ekologinis sprendimas, net ir nenaudojant azotinių trąšų užauginama graži žalia veja. Mišinį galima sėti soduose prie namų, parkuose ar žaidimų aikštelėse. Tinkamiausias sėjos laikas - ankstyvas pavasaris arba vėlyva vasara. Smulkialapių dobilų lapeliai dera su varpinėmis žolėmis ir sukuria vešlią žalią veją, neprarandančią dekoratyvumo nuo pavasario iki rudens.
Dekoratyvinės vejos skirtos reprezentacinėms vietom nes yra neatsparios aktyviam mindžiojimui. Jeigu kieme dažnai ir aktyviai šėlstama tuomet reikėtu  Jums įrengti veją skirta sportui, Golfmaster mišinys tam irgi puikiai tinka. Tuomet galėsite su šeima linksmai praleisti laiką negalvodami kad subjaurosite veja. Sklypuose būną vietų kur mažai užsuka saulė arba per dažnai šviečia, tad tam yra specialūs mišiniai pavėsiui arba saulėtoms vietoms.
Mūsų įmonė padės Jums išsirinkti optimaliausią vejos mišinio variantą pritaikytą Jūsų poreikiams bei pomėgiams, pasiūlysime geriausią landšafto sprendimą  ir kokybiškai įgyvendinsime bet kokią viziją.