Gėlynai

Šis sodą puošiantis elementas mielai naudojamas tiek landšafto  specialistų tiek  sodininkų mėgėjų.  Gėlių pagalba galime suteikti savo sklypui unikalų stilių, pripildyti jį spalvų bei išreikšti savo nuotaiką. Beveik kiekviename kraštovaizdyje atsirastų vieta gėlių kompozicijai. Tam,  kad Jūsų sklypas būtų ryškus ir nuo pavasario iki rudens pabaigos išliktų spalvingas, naudokite ir vienamečius augalus. Daugiametės gėlės nepasižymi tokiu ilgu žydėjimo laikotarpiu ir tokia spalvų gama, bet gerai parinktos kraštovaizdžio kompozicijoje, suteiks  harmonijos  Jūsų sklypui  ir pabrėžti  kūrėjo stiliaus pojūtį.

 

Akmens sodas

Akmenys  sode kaip dekoratyvus apželdinimo elementas išpopuliarėjo nelabai senai, bet vis daugiau ir daugiau žmonių nori matyti savo kieme įspūdingai atrodančią akmens kompoziciją. Akmens sodai turi daug dizaino sprendimų ir stilių.


Apželdinant sklypą mes galime pasiūlyti Jums tinkamiausią sprendimą. Tai galėtų būti alpinariumas, rokariumas, sausas akmenų upelis ar alpių pievos atitikmuo.
Pastaruoju metu šis apželdinimo elementas komponuojamas ne tik iš kalnams būdingos floros, bet ir įprastos sodo augmenijos.  Be to, į akmens sodą galima įkomponuoti dekoratyvinį tiltelį, alpinariumas puikiai dera prie akmeninių laiptų ir dekoratyvinio baseino.