Gaminame ir montuojame:  

 

                                                           Konkurencingiausias pasiūlymas Vilniuje

Tinkamai parinkta tvora dera su pagrindiniu pastatu, suteikia jam užbaigtumo, puošia sklypą kaip vienas jo dekoratyvių elementų. Be to, ji gali sulaikyti vėją arba triukšmą, užkerta kelia lengvam įžengimui į teritoriją ir slepia nuo smalsių akių.  Prieš statant tvorą svarbiausia yra apsispręsti kokią pagrindinę funkciją jį turi atlikti.  Mes padėsime išrinkti labiausiai tinkamą Jūsų sklypui tvorą ir kokybiškai ją įrengsime.

Svarbu žinoti

Pagal statybos techninį reglamentą (STR 1.01.07:2002) tvora priskiriama I grupės nesudėtingiems statiniams:

1. neprivalomas statinio projektas;
2. nereikalingas statybos leidimas;
3. neprivaloma skirti (pasamdyti) statybos vadovą;
4. neprivaloma statinio statybos techninė priežiūra;
5. nereikalingas statybos leidimas statinį griauti;
6. neprivaloma atlikti: statinio kadastrinius matavimus, statinio pripažinimą tinkamu naudoti ir statinio registravimą Nekilnojamojo turto registre.

Maksimalus tvoros aukštis neturi viršyti 1,8 m. Bet kokia tvora ant sklypo ribos gali būti statoma, tik turint rašytinį gretimo sklypo savininko sutikimą.  Be gretimo sklypo savininko sutikimo prie sklypo ribos (tvoros konstrukcijoms neperžengiant sklypų ribos) tvoras galima statyti:
1) statytojo sklypo šiaurinėje pusėje (tarp (>)315° ir (<)45º) - ažūrinę tvorą, kurios kiaurymių plotas  didesnis už 50% bendro tvoros ploto (įskaitant ir stulpų bei tvoros cokolinės dalies, metančios šešėlį į gretimą sklypą, plotą) (toliau - kiaurymių plotas);
2) statytojo sklypo rytinėje (tarp 45° ir 135°) ir vakarinėje (tarp 225° ir 315°) pusėse:
ažūrinę tvorą, kurios kiaurymių plotas didesnis už 25%;
3) statytojo sklypo pietinėje pusėje (tarp (>)135° ir (<)225°) – tvoros tipas nereglamentuojamas.
Statant tvoras tarp sklypų, kurių paviršius turi skersinį (tvoros atžvilgiu) nuolydį, tvoros aukštis (įskaičiuojant į jį cokolį – atraminės sienutės viršutinę dalį) skaičiuojamas (matuojamas) nuo aukštesniojo žemės paviršiaus.
Tvoros su cokoliais neturi kliudyti paviršinio vandens nutekėjimo nuo gretimo sklypo; kai yra toks pavojus, statytojas privalo, susitaręs su kaimyninio sklypo savininku, įrengti paviršinio vandens nutekėjimo sistemą (į lietaus nutekymą, griovį, drenažą ar rasti abiem savininkams priimtiną sprendimą), gavus jos savininko sutikimą raštu.