Gyvenamųjų namų teritorijos aptvėrimui dažniausiai    pasirenkamos medinės tvoros dėl      natūralumo,  susiliejimų  su  gamtą ir grožio. Atitinkamai pasirinkta tvora  gali  susilieti su    namo, sklypo dizainų arba reprezentuoti ir  puošti Jūsų valdas.
    Išsiaiškinę tvoros funkcijas reikia apsispręsti dėl tvoros  tipo,  stiliaus, spalvos ir kokybės. Kai  kurie nerimauja dėl  medinės    tvoros ilgaamžiškumo ir didelės priežiūros  nežinodami kad    kokybiškai įrengta tvora  gali stovėti  30  ir daugiau metų. Tvoros ilgaamžiškumas    priklauso nuo  medienos kokybės, rūšies ir apdirbimo    procesų, dažų  kokybės, tvirtinimo elementų kokybės ir statytojų profesionalumo.
    Atspariausia medieną mūsų klimatui yra šiaurės šalių žaliavos dėl didesnio tankio, bet labai svarbus faktorius yra medienos drėgnumas, tik džiovintą medieną naudojamą lauko konstrukcijų statybai. Kitas svarbus procesas yra medienos dažymas nes naudojant kokybiškus dažus Jus tikrai apsaugosite mediena ir sutaupysite, kokybiško produkto kaina yra dažniausiai vos ne dvigubai didesnė bet dažai atlaiko atmosferos poveikius trigubai ilgiau net apie 6-10 metus.
Tad norime pabrėžti kad apsimoka rinktis kokybiškas medžiagas ir profesionalūs.
Kad paskaičiuoume tvoros kainą reikia išmatavimų, tvoros tipo, medienos, lentų rūšies ir kokybės. Paskambinkite mes nemokamai pakonsultuosime.